VIDEO

Gdzie najlepiej oglądać polski serial „Ślepnąc od świateł”?

„Ślepnąc od świateł” to obowiązkowa pozycja dla fanów tematyki kryminalnej. Serial możemy oglądać w legalnej telewizji internetowej, gdzie najlepiej?

Legalna telewizja internetowa z dostępem do bazy seriali kryminalnych

Produkcja „Ślepnąc od świateł” należy do tych, z gatunku kryminalnych. Znajdziemy w niej wątki handlu narkotykami, napadów oraz liczne sceny przemocy, często bardzo brutalne. Serial, podobnie jak wiele innych o podobnej tematyce, możemy obejrzeć w legalnej telewizji internetowej. Wystarczy nam stały dostęp do sieci oraz chwila wolnego czasu. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie odszukanie serialu w Internecie, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „Ślepnąc od świateł” odcinki. Telewizja internetowa daje nam wiele możliwości, jedną z platform, która oferuje nam swoje usługi w tym zakresie, jest platforma Ipla. Umożliwia nam dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali, nie tylko kryminalnych, o każdej porze i w wybranym przez nas miejscu. Wszystko możemy dostosować do naszych indywidualnych potrzeb oraz wymagań.

„Ślepnąc od świateł” – kultowy serial polskiej produkcji

Serial „Ślepnąc od świateł” składa się z ośmiu odcinków, trwających około jednej godziny. Produkcja powstała na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka, o tym samym tytule. Warto zaznaczyć, że artysta brał czynny udział w pracach nas powstawaniem serialu. Podobnie drugi z twórców, Krzysztof Skonieczny, który nawet wystąpił w jednej z ról. Reżyser wcielił się w postać rapera Pioruna oraz wykonał kilka utworów rapowych na potrzeby produkcji. Z tego względu serial „Ślepnąc od świateł” powinien przypaść do gustu fanom polskiego rapu, środowisko to zajmuje jeden z ważniejszych wątków całej produkcji.

O czym jest serial „Ślepnąc od świateł”?

„Ślepnąc od świateł” to serial, który w ośmiu odcinkach pokazuje, jak wygląda życie jednego z warszawskich handlarzy narkotyków. Głównym bohaterem produkcji jest Kuba Nitecki, człowiek bardzo precyzyjny, opanowany, z charakterem. Postać sprawia dobre wrażenie i tworzy pewnego rodzaju kontrast ze stereotypowym przeświadczeniu o handlarzach nielegalnymi substancjami. Kuba Nitecki wydaje się zmęczony swoim fachem oraz problemami, które wypełniają jego przestrzeń, pragnie odpocząć i udać się na dłuższe wakacje. Następuje jednak niespodziewany obrót spraw, na wolność wychodzi jeden z członków warszawskiego świata przestępczego, który zaczyna sprawiać problemy. Kuba musi poradzić sobie z nową sytuacją, rozwiązać kolejne problemy, aby móc dalej żyć po swojemu. Serialowy hit „Ślepnąc od świateł” oprócz spraw związanych z narkotykami, pobiciami oraz brutalnymi morderstwami, porusza wiele innych ważnych tematów, między innymi przyjaźń, miłość oraz rodzina.

Zalety oglądania serialu „Ślepnąc od świateł” online

Ośmioodcinkowa produkcja „Ślepnąc od świateł” dostępna jest w legalnej telewizji internetowej. Oferuje ona każdemu widzowi wiele udogodnień w kwestiach samego seansu. Pozwala między innymi na oglądanie wybranych przez nas samych produkcji, o każdej porze i w każdym miejscu. Serial „Ślepnąc od świateł” możemy zobaczyć bez wychodzenia z domu, ale również w podróży, kawiarni czy w momencie przerwy w pracy lub nauce. Dostęp do legalnej telewizji internetowej umożliwia nam także oglądanie interesujących nas pozycji w bardzo dobrej jakości.