VIDEO

Listy do M. 4 – obejrzyj już teraz online

„Listy do M. 4” po długim czasie wyczekiwania w końcu trafiły do naszych domów. Czwarta część kultowej już serii tym razem nie miała swojej premiery kinowej, co spowodowane było oczywiście pandemią. Na szczęście jednak twórcy filmu nie kazali czekać nam zbyt długo na to, aby zobaczyć go online. Wyreżyserowany przez Patricka Yokę film szybko stał się hitem, podobnie jak wszystkie pozostałe części „Listów do M.”. Nie ma więc na co czekać – jeśli jeszcze nie widzieliście „Listów do M. 4”, czas to nadrobić odpalając telewizję internetową.

„Listy do M. 4” – jak zawsze śmiesznie i wzruszająco

Co jest takiego niezwykłego w filmach z serii „Listy do M.”, że są one tak popularne? Przede wszystkim mają one bardzo pozytywny przekaz, czego każdy z nas chyba potrzebuje pośród naszej szarej rzeczywistości i ciągłego natłoku złych wiadomości z całego świata. Do tego filmy te są naprawdę zabawne, ale też potrafią wzruszać i w pewnym sensie zmuszają nas do przemyśleń na temat naszego społeczeństwa oraz jego przekonań. I takie właśnie są również „Listy do M. 4”, za które tym razem odpowiada ceniony polski reżyser Patrick Yoka. Zdecydowanie stanął on na wysokości zadania dostarczając fanom serii prawdziwą perełkę. Dzięki temu w pełnym spokoju, bezpiecznie, w zaciszu domowym możemy oglądać naprawdę świetny film w telewizji internetowej.

W „Listach do M. 4” spotkamy po raz kolejny takich bohaterów, jak chociażby Melchior, czy też po prostu Mel, który jak zwykle wpakuje się dziwną relację. Zobaczymy też nasze ulubione pary, czyli Karinę i Szczepana, Karolinę i Gibona, czy Wojtka i Agatę. W życiu tych ostatnich namiesza jednak Arek, czyli były mąż Agaty, który pojawi się tuż przed planowanymi przez Wojtka oświadczynami. Na zakręcie znajdzie się związek policyjnej pary, a oliwy do ognia może dolać nowa koleżanka Monika. Mel natomiast będzie miał okazję poznać swoją nową szefową Dagmara w bardzo wyjątkowy sposób. Ciekawym posunięciem w filmie jest też rozwinięcie postaci redaktor Rudolf, która do tej pory znajdowała się zdecydowanie na drugim planie.

„Listy do M. 4” legalnie w telewizji online

Fani serii „Listy do M.” na pewno będą zadowoleni z kolejnej części w reżyserii Patricka Yoki. Przedstawione w niej historie po raz kolejny śmieszą, wzruszają i zwracają uwagę na wiele naszych przywar, które często przeszkadzają nam w budowaniu relacji. Film „Listy do M. 4” ogląda się więc z ogromną przyjemnością. Jest to świetna rozrywka, której można się oddać w dowolnym momencie, gdyż obraz ten jest dostępny legalnie w telewizji internetowej.

Oczywiście warto podkreślić, że na ekranie zobaczyć można naszych ulubionych aktorów, takich jak Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Danuta Stenka, Iza Kuna, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Tomasz Karolak i Wojciech Malajkat. W rolach zupełnie nowych bohaterów będziemy mogli natomiast podziwiać popularnych polskich aktorów. Będzie to między innymi Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Eryk Lubos i Rafał Zawierucha. Wszyscy oni tworzą świetne kreacje, dzięki którym oglądanie filmu jest wielką frajdą.