VIDEO

Pakiety w serwisie PolsatboxGo

Serwis PolsatBoxGo został stworzony jako alternatywa dla istniejącego już Netflixa czy Playera.pl.

Oferta serwisu

Całość programów telewizyjnych i kanałów filmowych czy bibliotek została podzielona na wygodne pakiety tematyczne. Są one dostępne w cenie od 25 do 50 złotych. Jeden z pakietów został specjalnie zaprojektowany dla kibiców sportowych. Dostęp oznacza możliwość oglądania mistrzostw świata w siatkówce kobiet i mężczyzn, a także wszystkich meczów Ligi Mistrzów czy rozgrywek ligowych w Polsce, Anglii, Włoszech, Francji czy w Niemczech lub Francji. Oprócz tego widzowie mogą też oglądać mniej popularne dyscypliny sportowe za pośrednictwem kanałów Eurosport, Extreme Sports Channel, Fight Box, Golf Channel, Fast & Fun Box, Game Toon.

Dla wielbicieli filmów i seriali PolsatBoxGo oferuje pakiety tematyczne, w których znajdziemy setki kanałów telewizyjnych oraz biblioteki z filmami i serialami. Jeden z nich to pakiet tematyczny Polsatu z dostępem do 100 kanałów telewizyjnych i oczywiście biblioteką VOD. Inny pakiet zawiera kanały HBO, AXN oraz Cinemax. Dostępny jest też pakiet zaprojektowany z myślą o widzach przebywających poza granicami Polski.

PolsatBoxGo – nowa formuła Ipla

PolsatBoxGo został stworzony z myślą o widzach używających urządzeń mobilnych i korzystających z Internetu do odbioru tradycyjnych kanałów telewizji. Ma być odpowiedzią na rosnący, zwłaszcza u młodzieży trend, odchodzenia od tradycyjnych usług, podpisywania długoterminowych umów. W serwisie nie musimy zobowiązywać się do wieloletniego korzystania z usług Polsatu. O ile kiedyś byliśmy zmuszeni do podpisania umowy i oglądania kanałów, które niekoniecznie były naszymi wymarzonymi, to w PolsacieBoxGo nie tylko płacimy za usługę na miesiąc, z możliwością wypowiedzenia umowy po upłynięciu krótkiego czasu, to na dodatek pakiet kanałów, które będziemy oglądać, możemy spersonalizować pod kątem naszych indywidualnych potrzeb. Co więcej, w miarę upływu czasu możemy zmienić pakiety kanałów, co oznacza, że jeśli dany pakiet nas rozczaruje, to szybko możemy wymienić go na inny.

Aby uzyskać dostęp do PolsatBoxGo, wystarczy mieć dostęp do Internetu oraz urządzenie, na którym będziemy odtwarzać programy telewizji. Może to być laptop, zwykły komputer stacjonarny, tablet lub smartfon. Jeśli jesteśmy posiadaczami telewizora Smart, to wystarczy znaleźć w menu odpowiednią aplikację. W przypadku urządzeń mobilnych trzeba ją ściągnąć za pośrednictwem sklepów internetowych takich jak Google Play. Po zainstalowaniu możemy się cieszyć dostępem do setek kanałów, filmów i seriali.

Leave a Reply