VIDEO

Polsat Sport bez abonamentu

Miłośnikom siatkówki i piłki nożnej z pewnością nie trzeba dziś przedstawiać Polsatu Sport. Ten kanał telewizyjny nadający już od dwudziestu lat, na stałe zagościł w polskich domach. Jego oferta systematycznie rozszerzana jest zresztą o kolejne dyscypliny sportowe, w tym również te bardziej niszowe, takie jak jazda konna, czy łyżwiarstwo figurowe. Mając to wszystko na uwadze trudno się dziwić, że kanał jest lubiany także przez te osoby, które na co dzień nie pasjonują się transmisjami sportowymi. Jednym z częściej padających pytań dotyczących kanału Polsat Sport jest pytanie o to, czy można oglądać go bez abonamentu.

Jak oglądać Polsat Sport?

Polsat Sport to jeden z tych kanałów telewizyjnych, które trafiają nawet do tych odbiorców, którzy nie posiadają ani telewizji kablowej, ani satelitarnej. Można go oglądać dzięki dostępowi do Internetu, co przy tym szczególnie ważne, transmisjami w wysokiej jakości można się cieszyć także na urządzeniach mobilnych. Jest to znakomita wiadomość skierowana do tych osób, które nie przepadają za koniecznością wiązania się z operatorem telewizji na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt miesięcy. Polsat Sport bez abonamentu przypada też do gustu osobom, które często podróżują i zmieniają miejsce zamieszkania. Platforma IPLA (Polsat Box Go) jest dostępna w całej Polsce, wystarczy więc znaleźć się w miejscu, w którym mamy do czynienia z łączem internetowym, aby z niej korzystać. Oczywiście, nawet w tym przypadku oglądanie Polsatu Sport nie jest bezpłatne, widz jednak sam decyduje o tym, jak długi czas dostępu odpowiada mu najbardziej.

Co oglądać w Polsacie Sport?

Jeszcze kilkanaście lat temu mówiono o tym, że Polsat Sport najlepiej jest oglądać jesienią i wiosną, a więc wtedy, gdy grają piłkarze i siatkarze. Jak już wspomniano jednak lista dostępnych transmisji sportowych systematycznie jest poszerzana, a co za tym idzie, dziś oferta programowa jest bardzo ciekawa także latem i zimą. Latem można cieszyć się licznymi imprezami rangi mistrzowskiej, w tym choćby zawodami siatkarskimi na najwyższym szczeblu. Zimą widzowie mogą cieszyć się z transmisji sportów uprawianych na śniegu i lodzie. W tym kontekście najczęściej wspomina się o emocjonującym biathlonie i snowboardzie, coś dla siebie znajdą jednak również widzowie lubiący taki sport, jak choćby bobsleje, skeleton, łyżwiarstwo szybkie oraz hokej na lodzie. Ten ostatni jest fantastyczną kontaktową dyscypliną zespołową, w której nieustannie coś się dzieje, a hokejowa Liga Mistrzów to świetna okazja, aby przyglądać się zawodnikom, który już w niedalekiej przyszłości będą mieli szansę na debiut w prestiżowej NHL. Na stronie polsatsport.pl można zresztą na bieżąco sprawdzać zimową ramówkę kanału.